Přesvědčte se o kvalitě naší práce v oblasti realizace zahrad.

Kde nás najdete?

Větrný Jeníkov 138 5588 42 Větrný Jeníkov

zobrazit na mapě

Parky a veřejná zeleň 

Zakládáme parky a pečujeme o veřejnou zeleň

Návrhy a realizace parků a veřejné zeleně, ArboservisRealizujeme parky, v nichž je radost trávit čas. Připravíme projekt parku, navrhneme vhodné rostliny, květiny, keře i stromy a naplánujeme jejich rozložení v prostoru.

Zeleň a prvky v parku

Zeleň a ostatní prvky v parku vytváří jeho podobu, proto je důležité je zvolit s ohledem na plochu a charakter prostoru. Doporučíme vám vhodné parkové úpravy a vybereme zeleň, která bude s prostorem souznít a propůjčí parku kouzlo.
Pokud je to žádoucí, tak doplníme park zajímavými prvky, jako jsou například palisády, kamenné plochy, mobiliář, jezírka, vodní plochy, močály a další. Zajistíme také úpravu cest nebo kamenných zídek.

Péče o park a veřejnou zeleň

Návrhy a realizace parků a veřejné zeleně, Arboservis, Roman KoláčnýO zeleň v parku a o veřejnou zeleň na jakémkoli prostranství se rádi postaráme. Zajistíme celoroční i dílčí údržbu, která podpoří správný růst rostlin a jejich krásný vzhled. 
Vysázíme nové rostliny, zastřihneme stromy a keře, posekáme trávu, pohnojíme květinové záhony a zajistíme další zahradnické práce.

Poptejte u nás realizaci parku nebo péči o veřejnou zeleň.

Parky a veřejná zeleň| ARBOSERVIS

Pečujeme o parky a veřejnou zeleň. Staráme se o stromy, keře, květiny. Zajistíme hnojení nebo závlahu. Poptejte u nás komplexní péči o zeleň a parky.

    Jako samostatné dodávky můžeme instalovat parkový mobiliář i dětská hřiště od certifikovaných dodavatelů.

    Ve spolupráci s jinými subdodavateli a specialisty vyřešíme zadání komplexně, včetně komunikací, zpevněných ploch i inženýrských sít