Přesvědčte se o kvalitě naší práce v oblasti realizace zahrad.

Kde nás najdete?

Větrný Jeníkov 138 5588 42 Větrný Jeníkov

zobrazit na mapě

Reference

Projekty a realizace zahrad, parků a zelených ploch.

Prohlédněte si některé z našich realizací. Provádímeprojekty,  založení a úpravy zahrad rodinných domů i firem, sadové úpravy a ozelenění veřejných prostor nebo prostor  firemních objektů. Zakládáme  střešní zahrady. Zhotovujeme  projekty zahrad, parků a zelených ploch, které podle projektů realizujeme jako zakázky na klíč nebo jenom jejich částí dle požadavku zákazníka.

Realizace soukromé zahrady Hojkov na klíč

Realizace soukromé zahrady s osvětlením a jezírkem na klíč. Výsadby jehličňanů.

Realizace soukromé zahrady na klíč Hosov

Návrh a realizace soukromé zahrady v Hosově. Terénní úpravy, výsadba dřevin, založení nového trávníku.

Založení zelené střechy, rozchodníkové koberce

Založili jsme "zelenou střechu" v rodinném sídle v Manešovicích. na založení zelené střechy jsme použili rozchodníkové koberce. jde o vyzkoušenou a prověřenou technologii pro výrobu "zelené střechy" podobného typu.

Zahrada u rodinného domu na Klíč, Okříšky u Třebíče

V Okříškách u Třebíče jsme realizovali soukromou zahradu u rodinného domu. jednalo se o zahradu na klíč od návrhu zahrady až po její kompletní realizaci včetně výsadby keřů a okrasných rostlin.

Soukromá zahrada s palisádami a jezírkem, Puklice

V Puklicích jsme vytvořili soukromou zahradu na klíč s palisádami a jezírkem. Součástí realizace zahrady bylo vyřešení terénních nerovností a jejich zakomponování do zahrady a její osázení vegetací. Terénní nerovnosti jsme vyřešili vytvoření masivn ...

Parkové úpravy okolí Hobby marketu Jihlava

Parkové úpravy okolí Hobby marketu Jihlava, založení zeleně, výsadba okrasných keře a stromů, osázení svahu heliportu okrasnými keři.

Výsadby zeleně v areálu firmy MP Plastics Jihlava

V areálu firmy MP Plastics v Jihlavě jsme prováděli ozelenění firemního areálu. Hlavní část prací byla při výsadbě okrasných trav mezi břidlicové odseky – prosklený průzor do firemních prostor z Ulice Znojemská.

Kamenná zahrada u rodinného domu v Jihlavě

Kamenná zahrada u rodinného domu v Jihlavě, kombinace kamene a modřínové dřevěné prvky. Podle zadání zákazníka jsme připravili projekt kamenné zahrady v kombinaci s prvky z modřínového dřeva. Podle projektu jsme kamennou zahradu realizovali ...

Sadové úpravy v obchodní zóně v Trutnově

Založení sadových úprav v obchodní zóně v Trutnově. V nové obchodní zóně v Trutnově jsme provedli sadové úpravy a založili travnaté plochy v okolí obchodů, na parkovacích plochách v celém areálu zóny a také úpravy okolí retenčních nádrží pomocí ...

1 2 > >>

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.